Elektronik

HP Servis

0 yorum
0.0
HP
  • Kuruluş Tarihi01.01.1939
  • Kuruluş YeriPalo Alto, Kaliforniya, ABD
  • KurucularDavid Packard, William Redington Hewlett

Hewlett-Packard Şirketi, merkezi ABD'de Palo Alto, Kaliforniya'da bulunan çok büyük bir uluslararası şirkettir. Bilgi işlem, baskı sistemleri ve sayısal görüntüleme donanımları üreticisidir. Ayrıca yazılım ve hizmet sağlayıcısıdır. Vikipedi

Mobil Uygulama Çok Yakında!

Direkt Servis uygulamasını yükle ve etrafındaki yetkili ve özel servisleri keşfet!

app PLATFORMLAR

HP Hakkında

HP, Türkiye genelinde yaygın yetkili servis ağı ile müşterilerine hizmet veren Elektronik markasıdır. Merkezi Palo Alto, Kaliforniya, ABD’da olan şirket 01.01.1939 tarihinde David Packard, William Redington Hewlett tarafından kurulmuştur.

HP servislerinin telefon, adres ve servis yorumlarına ulaşabileceğiniz yetkili servis listesini aşağıda bulabilirsiniz.

Müşteri memnuniyet oranı hakkında fikir edinmeniz için oluşturulmuş HP servis yorumları kısmında her servise ait gerçek müşteri yorumlarına katkıda bulunabilir ve seçtiğiniz servisin telefon ve adres bilgilerine anında ulaşabilirsiniz.

HP Türkiye pazarında güçlü bir Elektronik markasıdır. Elektronik sektöründe yüksek kalite standardını koruyan marka, geniş servis ağı ile rezervasyonu ve rezervasyonsuz periyodik bakım ve diğer servis hizmetlerini sunmakta ayrıca sunduğu tüm hizmetleri bağımsız kalite denetimi ile sürekli izlemektedir.

Türkiye genelinde hizmet veren marka, orijinal yedek parça desteği vermekte ve tüm hizmetleri için parça ve hizmet garantisi sunmaktadır. Garanti süresi içerisinde firmanın verdiği tüm hizmetlerden eksiksiz yararlanmak için garanti belgelerinizi saklamanızı öneririz. HP markasına ait garanti belgelerinizi sitemizde profil oluşturarak, dijital ortamda rahatlıkla saklayabilirsiniz. Profilinizde yer alan garanti belgenizi dilediğiniz zaman, dilediğiniz yerden basılı belge halinde getirebilirsiniz.

HP markası hakkında daha detaylı bilgi almak için HP Türkiye sayfasını ziyaret edebilirsiniz: www8.hp.comtrtrhome.html

HP Servisleri

HP ait servis bulunamamıştır.

HP hakkında yorum bırakmak için giriş yap!

HP Servis Yorumları (0)

HP servisleri hakkında yorum bulunamadı! İlk yorumu siz bırakın.