Elektronik

Hoover Servis

0 yorum
0.0
Hoover
  • Kuruluş Tarihi01.01.1908
  • Kuruluş YeriOhio, ABD
  • KurucularWilliam Henry Hoover

Mobil Uygulama Çok Yakında!

Direkt Servis uygulamasını yükle ve etrafındaki yetkili ve özel servisleri keşfet!

app PLATFORMLAR

Hoover Hakkında

Hoover, Türkiye genelinde yaygın yetkili servis ağı ile müşterilerine hizmet veren Elektronik markasıdır. Merkezi Ohio, ABD’da olan şirket 01.01.1908 tarihinde William Henry Hoover tarafından kurulmuştur.

Hoover servislerinin telefon, adres ve servis yorumlarına ulaşabileceğiniz yetkili servis listesini aşağıda bulabilirsiniz.

Müşteri memnuniyet oranı hakkında fikir edinmeniz için oluşturulmuş Hoover servis yorumları kısmında her servise ait gerçek müşteri yorumlarına katkıda bulunabilir ve seçtiğiniz servisin telefon ve adres bilgilerine anında ulaşabilirsiniz.

Hoover Türkiye pazarında güçlü bir Elektronik markasıdır. Elektronik sektöründe yüksek kalite standardını koruyan marka, geniş servis ağı ile rezervasyonu ve rezervasyonsuz periyodik bakım ve diğer servis hizmetlerini sunmakta ayrıca sunduğu tüm hizmetleri bağımsız kalite denetimi ile sürekli izlemektedir.

Türkiye genelinde hizmet veren marka, orijinal yedek parça desteği vermekte ve tüm hizmetleri için parça ve hizmet garantisi sunmaktadır. Garanti süresi içerisinde firmanın verdiği tüm hizmetlerden eksiksiz yararlanmak için garanti belgelerinizi saklamanızı öneririz. Hoover markasına ait garanti belgelerinizi sitemizde profil oluşturarak, dijital ortamda rahatlıkla saklayabilirsiniz. Profilinizde yer alan garanti belgenizi dilediğiniz zaman, dilediğiniz yerden basılı belge halinde getirebilirsiniz.

Hoover markası hakkında daha detaylı bilgi almak için Hoover Türkiye sayfasını ziyaret edebilirsiniz: www.hoover.com.tr

Hoover Servisleri

Hoover ait servis bulunamamıştır.

Hoover hakkında yorum bırakmak için giriş yap!

Hoover Servis Yorumları (0)

Hoover servisleri hakkında yorum bulunamadı! İlk yorumu siz bırakın.