Otomotiv

Honda Servis

0 yorum
0.0
Honda
  • Kuruluş Tarihi24.09.1948
  • Kuruluş YeriŞizuoka, Japonya
  • KurucularTakeo Fujisawa, Soichiro Honda
  • CEOTakahiro Hachigo

Honda 1948 yılında Soichiro Honda tarafından Japonya'da kurulmuş Japon otomotiv firması. Başlangıçta motosiklet üretimi yapan firma zamanla otomobil, su motoru, robot, güç ekipmanları motor ve uçak üreten bir firma haline gelmiştir. Vikipedi

Mobil Uygulama Çok Yakında!

Direkt Servis uygulamasını yükle ve etrafındaki yetkili ve özel servisleri keşfet!

app PLATFORMLAR

Honda Hakkında

Honda, Türkiye genelinde yaygın yetkili servis ağı ile müşterilerine hizmet veren Otomotiv markasıdır. Merkezi Şizuoka, Japonya’da olan şirket 24.09.1948 tarihinde Takeo Fujisawa, Soichiro Honda tarafından kurulmuştur.

Honda servislerinin telefon, adres ve servis yorumlarına ulaşabileceğiniz yetkili servis listesini aşağıda bulabilirsiniz.

Müşteri memnuniyet oranı hakkında fikir edinmeniz için oluşturulmuş Honda servis yorumları kısmında her servise ait gerçek müşteri yorumlarına katkıda bulunabilir ve seçtiğiniz servisin telefon ve adres bilgilerine anında ulaşabilirsiniz.

Honda Türkiye pazarında güçlü bir Otomotiv markasıdır. Otomotiv sektöründe yüksek kalite standardını koruyan marka, geniş servis ağı ile rezervasyonu ve rezervasyonsuz periyodik bakım ve diğer servis hizmetlerini sunmakta ayrıca sunduğu tüm hizmetleri bağımsız kalite denetimi ile sürekli izlemektedir.

Türkiye genelinde hizmet veren marka, orijinal yedek parça desteği vermekte ve tüm hizmetleri için parça ve hizmet garantisi sunmaktadır. Garanti süresi içerisinde firmanın verdiği tüm hizmetlerden eksiksiz yararlanmak için garanti belgelerinizi saklamanızı öneririz. Honda markasına ait garanti belgelerinizi sitemizde profil oluşturarak, dijital ortamda rahatlıkla saklayabilirsiniz. Profilinizde yer alan garanti belgenizi dilediğiniz zaman, dilediğiniz yerden basılı belge halinde getirebilirsiniz.

Honda markası hakkında daha detaylı bilgi almak için Honda Türkiye sayfasını ziyaret edebilirsiniz: https:www.honda.com.tr

Honda hakkında yorum bırakmak için giriş yap!

Honda Servis Yorumları (0)

Honda servisleri hakkında yorum bulunamadı! İlk yorumu siz bırakın.