Elektronik

Harman Kardon Servis

0 yorum
0.0
Harman Kardon
  • Kuruluş Tarihi01.01.1980
  • Kuruluş YeriConnecticut, ABD
  • KurucularSidney Harman
  • CEODinesh Paliwal

Mobil Uygulama Çok Yakında!

Direkt Servis uygulamasını yükle ve etrafındaki yetkili ve özel servisleri keşfet!

app PLATFORMLAR

Harman Kardon Hakkında

Harman Kardon, Türkiye genelinde yaygın yetkili servis ağı ile müşterilerine hizmet veren Elektronik markasıdır. Merkezi Connecticut, ABD’da olan şirket 01.01.1980 tarihinde Sidney Harman tarafından kurulmuştur.

Harman Kardon servislerinin telefon, adres ve servis yorumlarına ulaşabileceğiniz yetkili servis listesini aşağıda bulabilirsiniz.

Müşteri memnuniyet oranı hakkında fikir edinmeniz için oluşturulmuş Harman Kardon servis yorumları kısmında her servise ait gerçek müşteri yorumlarına katkıda bulunabilir ve seçtiğiniz servisin telefon ve adres bilgilerine anında ulaşabilirsiniz.

Harman Kardon Türkiye pazarında güçlü bir Elektronik markasıdır. Elektronik sektöründe yüksek kalite standardını koruyan marka, geniş servis ağı ile rezervasyonu ve rezervasyonsuz periyodik bakım ve diğer servis hizmetlerini sunmakta ayrıca sunduğu tüm hizmetleri bağımsız kalite denetimi ile sürekli izlemektedir.

Türkiye genelinde hizmet veren marka, orijinal yedek parça desteği vermekte ve tüm hizmetleri için parça ve hizmet garantisi sunmaktadır. Garanti süresi içerisinde firmanın verdiği tüm hizmetlerden eksiksiz yararlanmak için garanti belgelerinizi saklamanızı öneririz. Harman Kardon markasına ait garanti belgelerinizi sitemizde profil oluşturarak, dijital ortamda rahatlıkla saklayabilirsiniz. Profilinizde yer alan garanti belgenizi dilediğiniz zaman, dilediğiniz yerden basılı belge halinde getirebilirsiniz.

Harman Kardon markası hakkında daha detaylı bilgi almak için Harman Kardon Türkiye sayfasını ziyaret edebilirsiniz: www.harmankardon.com

Harman Kardon hakkında yorum bırakmak için giriş yap!

Harman Kardon Servis Yorumları (0)

Harman Kardon servisleri hakkında yorum bulunamadı! İlk yorumu siz bırakın.