Elektronik

Gorenje Servis

0 yorum
0.0
Gorenje
  • Kuruluş Tarihi01.01.1950
  • Kuruluş YeriŠmartno ob Paki, Slovenya
  • CEOFranjo Bobinac

Mobil Uygulama Çok Yakında!

Direkt Servis uygulamasını yükle ve etrafındaki yetkili ve özel servisleri keşfet!

app PLATFORMLAR

Gorenje Hakkında

Gorenje, Türkiye genelinde yaygın yetkili servis ağı ile müşterilerine hizmet veren Elektronik markasıdır. Merkezi Šmartno ob Paki, Slovenya’da olan şirket 01.01.1950 tarihinde tarafından kurulmuştur.

Gorenje servislerinin telefon, adres ve servis yorumlarına ulaşabileceğiniz yetkili servis listesini aşağıda bulabilirsiniz.

Müşteri memnuniyet oranı hakkında fikir edinmeniz için oluşturulmuş Gorenje servis yorumları kısmında her servise ait gerçek müşteri yorumlarına katkıda bulunabilir ve seçtiğiniz servisin telefon ve adres bilgilerine anında ulaşabilirsiniz.

Gorenje Türkiye pazarında güçlü bir Elektronik markasıdır. Elektronik sektöründe yüksek kalite standardını koruyan marka, geniş servis ağı ile rezervasyonu ve rezervasyonsuz periyodik bakım ve diğer servis hizmetlerini sunmakta ayrıca sunduğu tüm hizmetleri bağımsız kalite denetimi ile sürekli izlemektedir.

Türkiye genelinde hizmet veren marka, orijinal yedek parça desteği vermekte ve tüm hizmetleri için parça ve hizmet garantisi sunmaktadır. Garanti süresi içerisinde firmanın verdiği tüm hizmetlerden eksiksiz yararlanmak için garanti belgelerinizi saklamanızı öneririz. Gorenje markasına ait garanti belgelerinizi sitemizde profil oluşturarak, dijital ortamda rahatlıkla saklayabilirsiniz. Profilinizde yer alan garanti belgenizi dilediğiniz zaman, dilediğiniz yerden basılı belge halinde getirebilirsiniz.

Gorenje markası hakkında daha detaylı bilgi almak için Gorenje Türkiye sayfasını ziyaret edebilirsiniz: www.gorenje.com.tr

Gorenje hakkında yorum bırakmak için giriş yap!

Gorenje Servis Yorumları (0)

Gorenje servisleri hakkında yorum bulunamadı! İlk yorumu siz bırakın.