Elektronik

General Mobile Servis

0 yorum
0.0
General Mobile
  • Kuruluş Tarihi01.01.2005
  • Kuruluş YeriAmerika
  • KurucularMuzaffer Gölcü
  • CEOMuzaffer Gölcü

General Mobile, ABD patentli, Muzaffer Gölcü'nün genel müdürlük yaptığı Türk şirketi. Amerika'da kurulan, İstanbul merkezli bir cep telefonu ve tablet markasıdır. 2005 yılına kadar, mobil cihazlar için yazılım geliştiren marka, 2005 yılının son çeyreğinden itibaren cep telefonu üretimine, 2006 yılının son çeyreğinde distribütörlükler vermeye başlamıştır. Vikipedi

Mobil Uygulama Çok Yakında!

Direkt Servis uygulamasını yükle ve etrafındaki yetkili ve özel servisleri keşfet!

app PLATFORMLAR

General Mobile Hakkında

General Mobile, Türkiye genelinde yaygın yetkili servis ağı ile müşterilerine hizmet veren Elektronik markasıdır. Merkezi Amerika’da olan şirket 01.01.2005 tarihinde Muzaffer Gölcü tarafından kurulmuştur.

General Mobile servislerinin telefon, adres ve servis yorumlarına ulaşabileceğiniz yetkili servis listesini aşağıda bulabilirsiniz.

Müşteri memnuniyet oranı hakkında fikir edinmeniz için oluşturulmuş General Mobile servis yorumları kısmında her servise ait gerçek müşteri yorumlarına katkıda bulunabilir ve seçtiğiniz servisin telefon ve adres bilgilerine anında ulaşabilirsiniz.

General Mobile Türkiye pazarında güçlü bir Elektronik markasıdır. Elektronik sektöründe yüksek kalite standardını koruyan marka, geniş servis ağı ile rezervasyonu ve rezervasyonsuz periyodik bakım ve diğer servis hizmetlerini sunmakta ayrıca sunduğu tüm hizmetleri bağımsız kalite denetimi ile sürekli izlemektedir.

Türkiye genelinde hizmet veren marka, orijinal yedek parça desteği vermekte ve tüm hizmetleri için parça ve hizmet garantisi sunmaktadır. Garanti süresi içerisinde firmanın verdiği tüm hizmetlerden eksiksiz yararlanmak için garanti belgelerinizi saklamanızı öneririz. General Mobile markasına ait garanti belgelerinizi sitemizde profil oluşturarak, dijital ortamda rahatlıkla saklayabilirsiniz. Profilinizde yer alan garanti belgenizi dilediğiniz zaman, dilediğiniz yerden basılı belge halinde getirebilirsiniz.

General Mobile markası hakkında daha detaylı bilgi almak için General Mobile Türkiye sayfasını ziyaret edebilirsiniz: www.generalmobile.com.tr

General Mobile Servisleri

General Mobile ait servis bulunamamıştır.

General Mobile hakkında yorum bırakmak için giriş yap!

General Mobile Servis Yorumları (0)

General Mobile servisleri hakkında yorum bulunamadı! İlk yorumu siz bırakın.