Otomotiv

Gaz Servis

0 yorum
0.0
Gaz
  • Kuruluş Tarihi01.01.1932
  • Kuruluş YeriNijniy Novgorod, Rusya
  • KurucularNijniy Novgorod

1992 yılında kurulan Mersa Otomotiv, 20 yıl boyunca uluslararası pek çok otomotiv markasının perakende operasyonlarını başarıyla yürütmüştür. Yatırımcı ve sanayici kimliğini ön planda tutarak 2011 yılında GAZ Grup ile yaptığı anlaşmayla GAZ marka hafif ticari araçlarının üretimini Türkiye’ye getirme kararı almıştır. Vikipedi

Mobil Uygulama Çok Yakında!

Direkt Servis uygulamasını yükle ve etrafındaki yetkili ve özel servisleri keşfet!

app PLATFORMLAR

Gaz Hakkında

Gaz, Türkiye genelinde yaygın yetkili servis ağı ile müşterilerine hizmet veren Otomotiv markasıdır. Merkezi Nijniy Novgorod, Rusya’da olan şirket 01.01.1932 tarihinde Nijniy Novgorod tarafından kurulmuştur.

Gaz servislerinin telefon, adres ve servis yorumlarına ulaşabileceğiniz yetkili servis listesini aşağıda bulabilirsiniz.

Müşteri memnuniyet oranı hakkında fikir edinmeniz için oluşturulmuş Gaz servis yorumları kısmında her servise ait gerçek müşteri yorumlarına katkıda bulunabilir ve seçtiğiniz servisin telefon ve adres bilgilerine anında ulaşabilirsiniz.

Gaz Türkiye pazarında güçlü bir Otomotiv markasıdır. Otomotiv sektöründe yüksek kalite standardını koruyan marka, geniş servis ağı ile rezervasyonu ve rezervasyonsuz periyodik bakım ve diğer servis hizmetlerini sunmakta ayrıca sunduğu tüm hizmetleri bağımsız kalite denetimi ile sürekli izlemektedir.

Türkiye genelinde hizmet veren marka, orijinal yedek parça desteği vermekte ve tüm hizmetleri için parça ve hizmet garantisi sunmaktadır. Garanti süresi içerisinde firmanın verdiği tüm hizmetlerden eksiksiz yararlanmak için garanti belgelerinizi saklamanızı öneririz. Gaz markasına ait garanti belgelerinizi sitemizde profil oluşturarak, dijital ortamda rahatlıkla saklayabilirsiniz. Profilinizde yer alan garanti belgenizi dilediğiniz zaman, dilediğiniz yerden basılı belge halinde getirebilirsiniz.

Gaz markası hakkında daha detaylı bilgi almak için Gaz Türkiye sayfasını ziyaret edebilirsiniz: www.gazturkiye.com.tr

Gaz Servisleri

Gaz ait servis bulunamamıştır.

Gaz hakkında yorum bırakmak için giriş yap!

Gaz Servis Yorumları (0)

Gaz servisleri hakkında yorum bulunamadı! İlk yorumu siz bırakın.