Elektronik

Dell Servis

0 yorum
0.0
Dell
  • Kuruluş Tarihi01.02.1984
  • Kuruluş YeriTeksas, ABD
  • KurucularMichael S. Dell
  • CEOMichael S. Dell

Dell, Teksas merkezli, Lenovo ve HP'nin ardından dünyanın en büyük üçüncü kişisel bilgisayar üreticisidir. Vikipedi

Mobil Uygulama Çok Yakında!

Direkt Servis uygulamasını yükle ve etrafındaki yetkili ve özel servisleri keşfet!

app PLATFORMLAR

Etiketler

Dell Hakkında

Dell, Türkiye genelinde yaygın yetkili servis ağı ile müşterilerine hizmet veren Elektronik markasıdır. Merkezi Teksas, ABD’da olan şirket 01.02.1984 tarihinde Michael S. Dell tarafından kurulmuştur.

Dell servislerinin telefon, adres ve servis yorumlarına ulaşabileceğiniz yetkili servis listesini aşağıda bulabilirsiniz.

Müşteri memnuniyet oranı hakkında fikir edinmeniz için oluşturulmuş Dell servis yorumları kısmında her servise ait gerçek müşteri yorumlarına katkıda bulunabilir ve seçtiğiniz servisin telefon ve adres bilgilerine anında ulaşabilirsiniz.

Dell Türkiye pazarında güçlü bir Elektronik markasıdır. Elektronik sektöründe yüksek kalite standardını koruyan marka, geniş servis ağı ile rezervasyonu ve rezervasyonsuz periyodik bakım ve diğer servis hizmetlerini sunmakta ayrıca sunduğu tüm hizmetleri bağımsız kalite denetimi ile sürekli izlemektedir.

Türkiye genelinde hizmet veren marka, orijinal yedek parça desteği vermekte ve tüm hizmetleri için parça ve hizmet garantisi sunmaktadır. Garanti süresi içerisinde firmanın verdiği tüm hizmetlerden eksiksiz yararlanmak için garanti belgelerinizi saklamanızı öneririz. Dell markasına ait garanti belgelerinizi sitemizde profil oluşturarak, dijital ortamda rahatlıkla saklayabilirsiniz. Profilinizde yer alan garanti belgenizi dilediğiniz zaman, dilediğiniz yerden basılı belge halinde getirebilirsiniz.

Dell markası hakkında daha detaylı bilgi almak için Dell Türkiye sayfasını ziyaret edebilirsiniz: www.dell.com.tr

Dell Servisleri

Dell ait servis bulunamamıştır.

Dell hakkında yorum bırakmak için giriş yap!

Dell Servis Yorumları (0)

Dell servisleri hakkında yorum bulunamadı! İlk yorumu siz bırakın.