Otomotiv

Citroen Servis

0 yorum
0.0
Citroen
  • Kuruluş Tarihi01.01.1919
  • Kuruluş YeriParis, Fransa
  • KurucularAndré Citroën
  • CEOLinda Jackson

Citroën Fransız ana otomobil üreticisisi olan, PSA Peugeot Citroën grubunun 1976'den beri üyesi bir otomobil üreticisidir. Amblemin Anlamı : Açılı sembol. Vikipedi

Mobil Uygulama Çok Yakında!

Direkt Servis uygulamasını yükle ve etrafındaki yetkili ve özel servisleri keşfet!

app PLATFORMLAR

Citroen Hakkında

Citroen, Türkiye genelinde yaygın yetkili servis ağı ile müşterilerine hizmet veren Otomotiv markasıdır. Merkezi Paris, Fransa’da olan şirket 01.01.1919 tarihinde André Citroën tarafından kurulmuştur.

Citroen servislerinin telefon, adres ve servis yorumlarına ulaşabileceğiniz yetkili servis listesini aşağıda bulabilirsiniz.

Müşteri memnuniyet oranı hakkında fikir edinmeniz için oluşturulmuş Citroen servis yorumları kısmında her servise ait gerçek müşteri yorumlarına katkıda bulunabilir ve seçtiğiniz servisin telefon ve adres bilgilerine anında ulaşabilirsiniz.

Citroen Türkiye pazarında güçlü bir Otomotiv markasıdır. Otomotiv sektöründe yüksek kalite standardını koruyan marka, geniş servis ağı ile rezervasyonu ve rezervasyonsuz periyodik bakım ve diğer servis hizmetlerini sunmakta ayrıca sunduğu tüm hizmetleri bağımsız kalite denetimi ile sürekli izlemektedir.

Türkiye genelinde hizmet veren marka, orijinal yedek parça desteği vermekte ve tüm hizmetleri için parça ve hizmet garantisi sunmaktadır. Garanti süresi içerisinde firmanın verdiği tüm hizmetlerden eksiksiz yararlanmak için garanti belgelerinizi saklamanızı öneririz. Citroen markasına ait garanti belgelerinizi sitemizde profil oluşturarak, dijital ortamda rahatlıkla saklayabilirsiniz. Profilinizde yer alan garanti belgenizi dilediğiniz zaman, dilediğiniz yerden basılı belge halinde getirebilirsiniz.

Citroen markası hakkında daha detaylı bilgi almak için Citroen Türkiye sayfasını ziyaret edebilirsiniz: www.citroen.com.tr

Citroen Servisleri

Citroen ait servis bulunamamıştır.

Citroen hakkında yorum bırakmak için giriş yap!

Citroen Servis Yorumları (0)

Citroen servisleri hakkında yorum bulunamadı! İlk yorumu siz bırakın.