Otomotiv

Chevrolet Servis

0 yorum
0.0
Chevrolet
  • Kuruluş Tarihi03.11.1911
  • Kuruluş YeriDetroit, Michigan, ABD
  • KurucularWilliam C. Durant

Chevrolet, 1911'de kurulmuş olan ABD'li bir otomobil markasıdır. Adını Kurucusu Louis Chevrolet'in soyadından almaktadır. 1918'de % 54.6'sını satın alan General Motors bünyesine geçmiştir. Vikipedi

Mobil Uygulama Çok Yakında!

Direkt Servis uygulamasını yükle ve etrafındaki yetkili ve özel servisleri keşfet!

app PLATFORMLAR

Chevrolet Hakkında

Chevrolet, Türkiye genelinde yaygın yetkili servis ağı ile müşterilerine hizmet veren Otomotiv markasıdır. Merkezi Detroit, Michigan, ABD’da olan şirket 03.11.1911 tarihinde William C. Durant tarafından kurulmuştur.

Chevrolet servislerinin telefon, adres ve servis yorumlarına ulaşabileceğiniz yetkili servis listesini aşağıda bulabilirsiniz.

Müşteri memnuniyet oranı hakkında fikir edinmeniz için oluşturulmuş Chevrolet servis yorumları kısmında her servise ait gerçek müşteri yorumlarına katkıda bulunabilir ve seçtiğiniz servisin telefon ve adres bilgilerine anında ulaşabilirsiniz.

Chevrolet Türkiye pazarında güçlü bir Otomotiv markasıdır. Otomotiv sektöründe yüksek kalite standardını koruyan marka, geniş servis ağı ile rezervasyonu ve rezervasyonsuz periyodik bakım ve diğer servis hizmetlerini sunmakta ayrıca sunduğu tüm hizmetleri bağımsız kalite denetimi ile sürekli izlemektedir.

Türkiye genelinde hizmet veren marka, orijinal yedek parça desteği vermekte ve tüm hizmetleri için parça ve hizmet garantisi sunmaktadır. Garanti süresi içerisinde firmanın verdiği tüm hizmetlerden eksiksiz yararlanmak için garanti belgelerinizi saklamanızı öneririz. Chevrolet markasına ait garanti belgelerinizi sitemizde profil oluşturarak, dijital ortamda rahatlıkla saklayabilirsiniz. Profilinizde yer alan garanti belgenizi dilediğiniz zaman, dilediğiniz yerden basılı belge halinde getirebilirsiniz.

Chevrolet markası hakkında daha detaylı bilgi almak için Chevrolet Türkiye sayfasını ziyaret edebilirsiniz: www.chevrolet.com.tr

Chevrolet Servisleri

Chevrolet ait servis bulunamamıştır.

Chevrolet hakkında yorum bırakmak için giriş yap!

Chevrolet Servis Yorumları (0)

Chevrolet servisleri hakkında yorum bulunamadı! İlk yorumu siz bırakın.