Otomotiv

Chery Servis

0 yorum
0.0
Chery
  • Kuruluş Tarihi18.03.1997
  • Kuruluş YeriWuhu, Çin Halk Cumhuriyeti
  • KurucularYin Tongyue

1997 yılında kurulan ve merkezi Wuhu'da bulunan Çinli otomotiv şirketidir. Şirket Çin hükümeti tarafından kurulmuş olup bir devlet kuruluşudur. Chery'nin başlıca ürünleri, binek otomobiller, minivanlar ve SUV'lar olup binek otomobilleri Chery, ticari araçları ise Karry markası altında satmaktadır. Chery, 2012 yılı itibari ile yıllık 590,000 araç üretimi ile onuncu büyük Çin merkezli otomobil şirketidir. Vikipedi

Mobil Uygulama Çok Yakında!

Direkt Servis uygulamasını yükle ve etrafındaki yetkili ve özel servisleri keşfet!

app PLATFORMLAR

Chery Hakkında

Chery, Türkiye genelinde yaygın yetkili servis ağı ile müşterilerine hizmet veren Otomotiv markasıdır. Merkezi Wuhu, Çin Halk Cumhuriyeti’da olan şirket 18.03.1997 tarihinde Yin Tongyue tarafından kurulmuştur.

Chery servislerinin telefon, adres ve servis yorumlarına ulaşabileceğiniz yetkili servis listesini aşağıda bulabilirsiniz.

Müşteri memnuniyet oranı hakkında fikir edinmeniz için oluşturulmuş Chery servis yorumları kısmında her servise ait gerçek müşteri yorumlarına katkıda bulunabilir ve seçtiğiniz servisin telefon ve adres bilgilerine anında ulaşabilirsiniz.

Chery Türkiye pazarında güçlü bir Otomotiv markasıdır. Otomotiv sektöründe yüksek kalite standardını koruyan marka, geniş servis ağı ile rezervasyonu ve rezervasyonsuz periyodik bakım ve diğer servis hizmetlerini sunmakta ayrıca sunduğu tüm hizmetleri bağımsız kalite denetimi ile sürekli izlemektedir.

Türkiye genelinde hizmet veren marka, orijinal yedek parça desteği vermekte ve tüm hizmetleri için parça ve hizmet garantisi sunmaktadır. Garanti süresi içerisinde firmanın verdiği tüm hizmetlerden eksiksiz yararlanmak için garanti belgelerinizi saklamanızı öneririz. Chery markasına ait garanti belgelerinizi sitemizde profil oluşturarak, dijital ortamda rahatlıkla saklayabilirsiniz. Profilinizde yer alan garanti belgenizi dilediğiniz zaman, dilediğiniz yerden basılı belge halinde getirebilirsiniz.

Chery markası hakkında daha detaylı bilgi almak için Chery Türkiye sayfasını ziyaret edebilirsiniz: www.chery.com.tr

Chery hakkında yorum bırakmak için giriş yap!

Chery Servis Yorumları (0)

Chery servisleri hakkında yorum bulunamadı! İlk yorumu siz bırakın.