Elektronik

Braun Servis

0 yorum
0.0
Braun
  • Kuruluş Tarihi01.01.1921
  • Kuruluş YeriFrankfurt, Almanya
  • KurucularMax Braun

Braun GmbH, eski ismi Braun AG, Almanya merkezli bir tüketici ürünleri şirketi. 1984 yılından 2005 yılına kadar, Braun Gillette bünyesindeydi. 2005 yılında Procter & Gamble, şirketin yüzde yüz iştirakçisi olmuştur. Vikipedi

Mobil Uygulama Çok Yakında!

Direkt Servis uygulamasını yükle ve etrafındaki yetkili ve özel servisleri keşfet!

app PLATFORMLAR

Braun Hakkında

Braun, Türkiye genelinde yaygın yetkili servis ağı ile müşterilerine hizmet veren Elektronik markasıdır. Merkezi Frankfurt, Almanya’da olan şirket 01.01.1921 tarihinde Max Braun tarafından kurulmuştur.

Braun servislerinin telefon, adres ve servis yorumlarına ulaşabileceğiniz yetkili servis listesini aşağıda bulabilirsiniz.

Müşteri memnuniyet oranı hakkında fikir edinmeniz için oluşturulmuş Braun servis yorumları kısmında her servise ait gerçek müşteri yorumlarına katkıda bulunabilir ve seçtiğiniz servisin telefon ve adres bilgilerine anında ulaşabilirsiniz.

Braun Türkiye pazarında güçlü bir Elektronik markasıdır. Elektronik sektöründe yüksek kalite standardını koruyan marka, geniş servis ağı ile rezervasyonu ve rezervasyonsuz periyodik bakım ve diğer servis hizmetlerini sunmakta ayrıca sunduğu tüm hizmetleri bağımsız kalite denetimi ile sürekli izlemektedir.

Türkiye genelinde hizmet veren marka, orijinal yedek parça desteği vermekte ve tüm hizmetleri için parça ve hizmet garantisi sunmaktadır. Garanti süresi içerisinde firmanın verdiği tüm hizmetlerden eksiksiz yararlanmak için garanti belgelerinizi saklamanızı öneririz. Braun markasına ait garanti belgelerinizi sitemizde profil oluşturarak, dijital ortamda rahatlıkla saklayabilirsiniz. Profilinizde yer alan garanti belgenizi dilediğiniz zaman, dilediğiniz yerden basılı belge halinde getirebilirsiniz.

Braun markası hakkında daha detaylı bilgi almak için Braun Türkiye sayfasını ziyaret edebilirsiniz: tr.braun.com‎

Braun Servisleri

Braun hakkında yorum bırakmak için giriş yap!

Braun Servis Yorumları (0)

Braun servisleri hakkında yorum bulunamadı! İlk yorumu siz bırakın.