Elektronik

Bosch Servis

0 yorum
0.0
Bosch
  • Kuruluş Tarihi15.11.1886
  • Kuruluş YeriStuttgart, Almanya
  • KurucularRobert Bosch
  • CEOVolkmar Denner

Robert Bosch GmbH, Gerlingen, Stuttgart, Almanya merkezli bir elektronik ve mühendislik firmasıdır. Bosch, dünyanın en büyük otomotiv parçası sağlayıcısıdır. Şirket Robert Bosch tarafından 1886 yılında Stuttgart'ta kurulmuştur. Vikipedi

Mobil Uygulama Çok Yakında!

Direkt Servis uygulamasını yükle ve etrafındaki yetkili ve özel servisleri keşfet!

app PLATFORMLAR

Bosch Hakkında

Bosch, Türkiye genelinde yaygın yetkili servis ağı ile müşterilerine hizmet veren Elektronik markasıdır. Merkezi Stuttgart, Almanya’da olan şirket 15.11.1886 tarihinde Robert Bosch tarafından kurulmuştur.

Bosch servislerinin telefon, adres ve servis yorumlarına ulaşabileceğiniz yetkili servis listesini aşağıda bulabilirsiniz.

Müşteri memnuniyet oranı hakkında fikir edinmeniz için oluşturulmuş Bosch servis yorumları kısmında her servise ait gerçek müşteri yorumlarına katkıda bulunabilir ve seçtiğiniz servisin telefon ve adres bilgilerine anında ulaşabilirsiniz.

Bosch Türkiye pazarında güçlü bir Elektronik markasıdır. Elektronik sektöründe yüksek kalite standardını koruyan marka, geniş servis ağı ile rezervasyonu ve rezervasyonsuz periyodik bakım ve diğer servis hizmetlerini sunmakta ayrıca sunduğu tüm hizmetleri bağımsız kalite denetimi ile sürekli izlemektedir.

Türkiye genelinde hizmet veren marka, orijinal yedek parça desteği vermekte ve tüm hizmetleri için parça ve hizmet garantisi sunmaktadır. Garanti süresi içerisinde firmanın verdiği tüm hizmetlerden eksiksiz yararlanmak için garanti belgelerinizi saklamanızı öneririz. Bosch markasına ait garanti belgelerinizi sitemizde profil oluşturarak, dijital ortamda rahatlıkla saklayabilirsiniz. Profilinizde yer alan garanti belgenizi dilediğiniz zaman, dilediğiniz yerden basılı belge halinde getirebilirsiniz.

Bosch markası hakkında daha detaylı bilgi almak için Bosch Türkiye sayfasını ziyaret edebilirsiniz: www.bosch-home.com.tr

Bosch Servisleri

Bosch ait servis bulunamamıştır.

Bosch hakkında yorum bırakmak için giriş yap!

Bosch Servis Yorumları (0)

Bosch servisleri hakkında yorum bulunamadı! İlk yorumu siz bırakın.