Elektronik

Black&Decker Servis

0 yorum
0.0
Black&Decker
  • Kuruluş Tarihi01.01.1910
  • Kuruluş YeriBaltimore, Maryland, ABD
  • KurucularS.Duncan Black, Alonzo G.Decker

Black & Decker Şirketi elektrikli aletler, yedek parçalar, ev dekorasyon ürünleri, donanım ve teknoloji temelli sabitleme sistemleri üreten, Towson, Mayland merkezli bir Amerikan şirketi. Vikipedi

Mobil Uygulama Çok Yakında!

Direkt Servis uygulamasını yükle ve etrafındaki yetkili ve özel servisleri keşfet!

app PLATFORMLAR

Black&Decker Hakkında

Black&Decker, Türkiye genelinde yaygın yetkili servis ağı ile müşterilerine hizmet veren Elektronik markasıdır. Merkezi Baltimore, Maryland, ABD’da olan şirket 01.01.1910 tarihinde S.Duncan Black, Alonzo G.Decker tarafından kurulmuştur.

Black&Decker servislerinin telefon, adres ve servis yorumlarına ulaşabileceğiniz yetkili servis listesini aşağıda bulabilirsiniz.

Müşteri memnuniyet oranı hakkında fikir edinmeniz için oluşturulmuş Black&Decker servis yorumları kısmında her servise ait gerçek müşteri yorumlarına katkıda bulunabilir ve seçtiğiniz servisin telefon ve adres bilgilerine anında ulaşabilirsiniz.

Black&Decker Türkiye pazarında güçlü bir Elektronik markasıdır. Elektronik sektöründe yüksek kalite standardını koruyan marka, geniş servis ağı ile rezervasyonu ve rezervasyonsuz periyodik bakım ve diğer servis hizmetlerini sunmakta ayrıca sunduğu tüm hizmetleri bağımsız kalite denetimi ile sürekli izlemektedir.

Türkiye genelinde hizmet veren marka, orijinal yedek parça desteği vermekte ve tüm hizmetleri için parça ve hizmet garantisi sunmaktadır. Garanti süresi içerisinde firmanın verdiği tüm hizmetlerden eksiksiz yararlanmak için garanti belgelerinizi saklamanızı öneririz. Black&Decker markasına ait garanti belgelerinizi sitemizde profil oluşturarak, dijital ortamda rahatlıkla saklayabilirsiniz. Profilinizde yer alan garanti belgenizi dilediğiniz zaman, dilediğiniz yerden basılı belge halinde getirebilirsiniz.

Black&Decker markası hakkında daha detaylı bilgi almak için Black&Decker Türkiye sayfasını ziyaret edebilirsiniz: www.blackanddecker.com.tr

Black&Decker Servisleri

Black&Decker ait servis bulunamamıştır.

Black&Decker hakkında yorum bırakmak için giriş yap!

Black&Decker Servis Yorumları (0)

Black&Decker servisleri hakkında yorum bulunamadı! İlk yorumu siz bırakın.