Elektronik

Bianchi Servis

0 yorum
0.0
Bianchi
  • Kuruluş Tarihi01.01.1885
  • Kuruluş YeriMilano, İtalya
  • KurucularEdoardo Bianchi

F.I.V. Edoardo Bianchi S.p.A dünyanın en eski bisiklet üreticisi. Şirket 1885 yılında İtalya'da kuruldu. Vikipedi

Mobil Uygulama Çok Yakında!

Direkt Servis uygulamasını yükle ve etrafındaki yetkili ve özel servisleri keşfet!

app PLATFORMLAR

Bianchi Hakkında

Bianchi, Türkiye genelinde yaygın yetkili servis ağı ile müşterilerine hizmet veren Elektronik markasıdır. Merkezi Milano, İtalya’da olan şirket 01.01.1885 tarihinde Edoardo Bianchi tarafından kurulmuştur.

Bianchi servislerinin telefon, adres ve servis yorumlarına ulaşabileceğiniz yetkili servis listesini aşağıda bulabilirsiniz.

Müşteri memnuniyet oranı hakkında fikir edinmeniz için oluşturulmuş Bianchi servis yorumları kısmında her servise ait gerçek müşteri yorumlarına katkıda bulunabilir ve seçtiğiniz servisin telefon ve adres bilgilerine anında ulaşabilirsiniz.

Bianchi Türkiye pazarında güçlü bir Elektronik markasıdır. Elektronik sektöründe yüksek kalite standardını koruyan marka, geniş servis ağı ile rezervasyonu ve rezervasyonsuz periyodik bakım ve diğer servis hizmetlerini sunmakta ayrıca sunduğu tüm hizmetleri bağımsız kalite denetimi ile sürekli izlemektedir.

Türkiye genelinde hizmet veren marka, orijinal yedek parça desteği vermekte ve tüm hizmetleri için parça ve hizmet garantisi sunmaktadır. Garanti süresi içerisinde firmanın verdiği tüm hizmetlerden eksiksiz yararlanmak için garanti belgelerinizi saklamanızı öneririz. Bianchi markasına ait garanti belgelerinizi sitemizde profil oluşturarak, dijital ortamda rahatlıkla saklayabilirsiniz. Profilinizde yer alan garanti belgenizi dilediğiniz zaman, dilediğiniz yerden basılı belge halinde getirebilirsiniz.

Bianchi markası hakkında daha detaylı bilgi almak için Bianchi Türkiye sayfasını ziyaret edebilirsiniz: www.bianchi.com.tr

Bianchi Servisleri

Bianchi ait servis bulunamamıştır.

Bianchi hakkında yorum bırakmak için giriş yap!

Bianchi Servis Yorumları (0)

Bianchi servisleri hakkında yorum bulunamadı! İlk yorumu siz bırakın.