Otomotiv

Bentley Servis

0 yorum
0.0
Bentley
  • Kuruluş Tarihi18.01.1919
  • Kuruluş YeriLondra, Birleşik Krallık
  • KurucularH. M. Bentley, W. O. Bentley
  • CEOWolfgang Dürheimer

Bentley, bir İngiliz lüks otomobil üreticisidir. Bentley İngiltere'de 18 Ocak 1919 yılında Walter Owen Bentley tarafından kurulmuştur. Başlangıçta sadece motor ve şasi üretimi yapan şirket Vikipedi

Mobil Uygulama Çok Yakında!

Direkt Servis uygulamasını yükle ve etrafındaki yetkili ve özel servisleri keşfet!

app PLATFORMLAR

Bentley Hakkında

Bentley, Türkiye genelinde yaygın yetkili servis ağı ile müşterilerine hizmet veren Otomotiv markasıdır. Merkezi Londra, Birleşik Krallık’da olan şirket 18.01.1919 tarihinde H. M. Bentley, W. O. Bentley tarafından kurulmuştur.

Bentley servislerinin telefon, adres ve servis yorumlarına ulaşabileceğiniz yetkili servis listesini aşağıda bulabilirsiniz.

Müşteri memnuniyet oranı hakkında fikir edinmeniz için oluşturulmuş Bentley servis yorumları kısmında her servise ait gerçek müşteri yorumlarına katkıda bulunabilir ve seçtiğiniz servisin telefon ve adres bilgilerine anında ulaşabilirsiniz.

Bentley Türkiye pazarında güçlü bir Otomotiv markasıdır. Otomotiv sektöründe yüksek kalite standardını koruyan marka, geniş servis ağı ile rezervasyonu ve rezervasyonsuz periyodik bakım ve diğer servis hizmetlerini sunmakta ayrıca sunduğu tüm hizmetleri bağımsız kalite denetimi ile sürekli izlemektedir.

Türkiye genelinde hizmet veren marka, orijinal yedek parça desteği vermekte ve tüm hizmetleri için parça ve hizmet garantisi sunmaktadır. Garanti süresi içerisinde firmanın verdiği tüm hizmetlerden eksiksiz yararlanmak için garanti belgelerinizi saklamanızı öneririz. Bentley markasına ait garanti belgelerinizi sitemizde profil oluşturarak, dijital ortamda rahatlıkla saklayabilirsiniz. Profilinizde yer alan garanti belgenizi dilediğiniz zaman, dilediğiniz yerden basılı belge halinde getirebilirsiniz.

Bentley markası hakkında daha detaylı bilgi almak için Bentley Türkiye sayfasını ziyaret edebilirsiniz: www.istanbul.bentleymotors.com

Bentley Servisleri

Bentley hakkında yorum bırakmak için giriş yap!

Bentley Servis Yorumları (0)

Bentley servisleri hakkında yorum bulunamadı! İlk yorumu siz bırakın.