Elektronik

BenQ Servis

0 yorum
0.0
BenQ
  • Kuruluş Tarihi01.12.2001
  • Kuruluş YeriTaipei, Çin Cumhuriyeti
  • CEOConway Lee

BenQ Tayvan merkezli bilişim, iletişim ve elektronik eşya üreticisidir. Şirketin merkezi Tayvan'da Taoyuan şehrindedir. Yönetim kurulu başkanı K.Y. Lee'dir. Vikipedi

Mobil Uygulama Çok Yakında!

Direkt Servis uygulamasını yükle ve etrafındaki yetkili ve özel servisleri keşfet!

app PLATFORMLAR

BenQ Hakkında

BenQ, Türkiye genelinde yaygın yetkili servis ağı ile müşterilerine hizmet veren Elektronik markasıdır. Merkezi Taipei, Çin Cumhuriyeti’da olan şirket 01.12.2001 tarihinde tarafından kurulmuştur.

BenQ servislerinin telefon, adres ve servis yorumlarına ulaşabileceğiniz yetkili servis listesini aşağıda bulabilirsiniz.

Müşteri memnuniyet oranı hakkında fikir edinmeniz için oluşturulmuş BenQ servis yorumları kısmında her servise ait gerçek müşteri yorumlarına katkıda bulunabilir ve seçtiğiniz servisin telefon ve adres bilgilerine anında ulaşabilirsiniz.

BenQ Türkiye pazarında güçlü bir Elektronik markasıdır. Elektronik sektöründe yüksek kalite standardını koruyan marka, geniş servis ağı ile rezervasyonu ve rezervasyonsuz periyodik bakım ve diğer servis hizmetlerini sunmakta ayrıca sunduğu tüm hizmetleri bağımsız kalite denetimi ile sürekli izlemektedir.

Türkiye genelinde hizmet veren marka, orijinal yedek parça desteği vermekte ve tüm hizmetleri için parça ve hizmet garantisi sunmaktadır. Garanti süresi içerisinde firmanın verdiği tüm hizmetlerden eksiksiz yararlanmak için garanti belgelerinizi saklamanızı öneririz. BenQ markasına ait garanti belgelerinizi sitemizde profil oluşturarak, dijital ortamda rahatlıkla saklayabilirsiniz. Profilinizde yer alan garanti belgenizi dilediğiniz zaman, dilediğiniz yerden basılı belge halinde getirebilirsiniz.

BenQ markası hakkında daha detaylı bilgi almak için BenQ Türkiye sayfasını ziyaret edebilirsiniz: www.benq.com.tr

BenQ Servisleri

BenQ ait servis bulunamamıştır.

BenQ hakkında yorum bırakmak için giriş yap!

BenQ Servis Yorumları (0)

BenQ servisleri hakkında yorum bulunamadı! İlk yorumu siz bırakın.