Sigorta

Allianz Sigorta

0 yorum
0.0
Allianz Sigorta
  • Kuruluş Tarihi01.01.1890
  • Kuruluş YeriMunih,Almanya
  • KurucularCarl von Thieme ve Wilhelm von Finck

Allianz SE merkezi Almanya'nın Münih kentinde bulunan dünyanın en büyük sigorta ve finansal yatırım şirketlerinden birisidir. Almanya'nın en önemli 30 şirketinin kayıtlı bulunduğu borsa endeksi DAX'ta listelenmektedir. 2006 yılı itibarıyla 101,129 milyar Euro ciro ve 7,021 milyar euro net kazanç yapan bir şirkettir. Dünya çapında faaliyet gösteren bu holding Allianz Group olarak tanınır. Yönetim kurulu başkanlığını 2003 yılı itibarıyla Michael Diekmann yapmaktadır Vikipedi

Mobil Uygulama Çok Yakında!

Direkt Servis uygulamasını yükle ve etrafındaki yetkili ve özel servisleri keşfet!

app PLATFORMLAR

Allianz Sigorta Hakkında

Allianz Sigorta, Türkiye genelinde yaygın yetkili servis ağı ile müşterilerine hizmet veren Sigorta markasıdır. Merkezi Munih,Almanya’da olan şirket 01.01.1890 tarihinde Carl von Thieme ve Wilhelm von Finck tarafından kurulmuştur.

Allianz Sigorta servislerinin telefon, adres ve servis yorumlarına ulaşabileceğiniz yetkili servis listesini aşağıda bulabilirsiniz.

Müşteri memnuniyet oranı hakkında fikir edinmeniz için oluşturulmuş Allianz Sigorta servis yorumları kısmında her servise ait gerçek müşteri yorumlarına katkıda bulunabilir ve seçtiğiniz servisin telefon ve adres bilgilerine anında ulaşabilirsiniz.

Allianz Sigorta Türkiye pazarında güçlü bir Sigorta markasıdır. Sigorta sektöründe yüksek kalite standardını koruyan marka, geniş servis ağı ile rezervasyonu ve rezervasyonsuz periyodik bakım ve diğer servis hizmetlerini sunmakta ayrıca sunduğu tüm hizmetleri bağımsız kalite denetimi ile sürekli izlemektedir.

Türkiye genelinde hizmet veren marka, orijinal yedek parça desteği vermekte ve tüm hizmetleri için parça ve hizmet garantisi sunmaktadır. Garanti süresi içerisinde firmanın verdiği tüm hizmetlerden eksiksiz yararlanmak için garanti belgelerinizi saklamanızı öneririz. Allianz Sigorta markasına ait garanti belgelerinizi sitemizde profil oluşturarak, dijital ortamda rahatlıkla saklayabilirsiniz. Profilinizde yer alan garanti belgenizi dilediğiniz zaman, dilediğiniz yerden basılı belge halinde getirebilirsiniz.

Allianz Sigorta markası hakkında daha detaylı bilgi almak için Allianz Sigorta Türkiye sayfasını ziyaret edebilirsiniz: www.allianz.com.tr

Allianz Sigorta

Allianz Sigorta ait servis bulunamamıştır.

Allianz Sigorta hakkında yorum bırakmak için giriş yap!

Allianz Sigorta Yorumları (0)

Allianz Sigorta servisleri hakkında yorum bulunamadı! İlk yorumu siz bırakın.