Otomotiv

Alfa Romeo Servis

0 yorum
0.0
Alfa Romeo
  • Kuruluş Tarihi10.06.1910
  • Kuruluş YeriMilano, İtalya
  • KurucularNicola Romeo
  • CEOHarald J. Wester

Alfa Romeo, 1910 yılında İtalya'nın Milano şehrinde, Milano'lu aristokrat bir aile tarafından kurulmuş olan bir otomobil üreticisidir. Özellikle 1960'lı yıllarda Avrupa'da popüler bir marka haline gelen Alfa Romeo, 1986 yılında Fiat'a katılmıştır. Vikipedi

Mobil Uygulama Çok Yakında!

Direkt Servis uygulamasını yükle ve etrafındaki yetkili ve özel servisleri keşfet!

app PLATFORMLAR

Alfa Romeo Hakkında

Alfa Romeo, Türkiye genelinde yaygın yetkili servis ağı ile müşterilerine hizmet veren Otomotiv markasıdır. Merkezi Milano, İtalya’da olan şirket 10.06.1910 tarihinde Nicola Romeo tarafından kurulmuştur.

Alfa Romeo servislerinin telefon, adres ve servis yorumlarına ulaşabileceğiniz yetkili servis listesini aşağıda bulabilirsiniz.

Müşteri memnuniyet oranı hakkında fikir edinmeniz için oluşturulmuş Alfa Romeo servis yorumları kısmında her servise ait gerçek müşteri yorumlarına katkıda bulunabilir ve seçtiğiniz servisin telefon ve adres bilgilerine anında ulaşabilirsiniz.

Alfa Romeo Türkiye pazarında güçlü bir Otomotiv markasıdır. Otomotiv sektöründe yüksek kalite standardını koruyan marka, geniş servis ağı ile rezervasyonu ve rezervasyonsuz periyodik bakım ve diğer servis hizmetlerini sunmakta ayrıca sunduğu tüm hizmetleri bağımsız kalite denetimi ile sürekli izlemektedir.

Türkiye genelinde hizmet veren marka, orijinal yedek parça desteği vermekte ve tüm hizmetleri için parça ve hizmet garantisi sunmaktadır. Garanti süresi içerisinde firmanın verdiği tüm hizmetlerden eksiksiz yararlanmak için garanti belgelerinizi saklamanızı öneririz. Alfa Romeo markasına ait garanti belgelerinizi sitemizde profil oluşturarak, dijital ortamda rahatlıkla saklayabilirsiniz. Profilinizde yer alan garanti belgenizi dilediğiniz zaman, dilediğiniz yerden basılı belge halinde getirebilirsiniz.

Alfa Romeo markası hakkında daha detaylı bilgi almak için Alfa Romeo Türkiye sayfasını ziyaret edebilirsiniz: www.alfaromeo.com.tr

Alfa Romeo hakkında yorum bırakmak için giriş yap!

Alfa Romeo Servis Yorumları (0)

Alfa Romeo servisleri hakkında yorum bulunamadı! İlk yorumu siz bırakın.