Elektronik

Alarko Carrier Servis

0 yorum
0.0
Alarko Carrier
  • Kuruluş Tarihi01.01.1954
  • Kuruluş Yeriİstanbul, Türkiye
  • Kurucularİshak Alaton, Üzeyir Garih

Alarko Holding, İstanbul merkezli holding kuruluşu. Alarko ismi; AL alım ve satım AR araştırma ve geliştirme, KO komple tesisler kurma anlamına gelmektedir. Vikipedi

Mobil Uygulama Çok Yakında!

Direkt Servis uygulamasını yükle ve etrafındaki yetkili ve özel servisleri keşfet!

app PLATFORMLAR

Alarko Carrier Hakkında

Alarko Carrier, Türkiye genelinde yaygın yetkili servis ağı ile müşterilerine hizmet veren Elektronik markasıdır. Merkezi İstanbul, Türkiye’da olan şirket 01.01.1954 tarihinde İshak Alaton, Üzeyir Garih tarafından kurulmuştur.

Alarko Carrier servislerinin telefon, adres ve servis yorumlarına ulaşabileceğiniz yetkili servis listesini aşağıda bulabilirsiniz.

Müşteri memnuniyet oranı hakkında fikir edinmeniz için oluşturulmuş Alarko Carrier servis yorumları kısmında her servise ait gerçek müşteri yorumlarına katkıda bulunabilir ve seçtiğiniz servisin telefon ve adres bilgilerine anında ulaşabilirsiniz.

Alarko Carrier Türkiye pazarında güçlü bir Elektronik markasıdır. Elektronik sektöründe yüksek kalite standardını koruyan marka, geniş servis ağı ile rezervasyonu ve rezervasyonsuz periyodik bakım ve diğer servis hizmetlerini sunmakta ayrıca sunduğu tüm hizmetleri bağımsız kalite denetimi ile sürekli izlemektedir.

Türkiye genelinde hizmet veren marka, orijinal yedek parça desteği vermekte ve tüm hizmetleri için parça ve hizmet garantisi sunmaktadır. Garanti süresi içerisinde firmanın verdiği tüm hizmetlerden eksiksiz yararlanmak için garanti belgelerinizi saklamanızı öneririz. Alarko Carrier markasına ait garanti belgelerinizi sitemizde profil oluşturarak, dijital ortamda rahatlıkla saklayabilirsiniz. Profilinizde yer alan garanti belgenizi dilediğiniz zaman, dilediğiniz yerden basılı belge halinde getirebilirsiniz.

Alarko Carrier markası hakkında daha detaylı bilgi almak için Alarko Carrier Türkiye sayfasını ziyaret edebilirsiniz: www.alarko.com.tr

Alarko Carrier Servisleri

Alarko Carrier ait servis bulunamamıştır.

Alarko Carrier hakkında yorum bırakmak için giriş yap!

Alarko Carrier Servis Yorumları (0)

Alarko Carrier servisleri hakkında yorum bulunamadı! İlk yorumu siz bırakın.