AK Sigorta
  • Kuruluş Tarihi01.01.1960
  • Kuruluş Yeriİstanbul, Türkiye

1960 yılında kurulan Aksigorta, Türkiye’nin dört bir yanındaki bireysel ve kurumsal müşterilerine, 700 çalışan, 16 bölge müdürlüğü, 2.000’i aşkın bağımsız acente, 990 Akbank şubesi, 69 broker ve 3.600 anlaşmalı kurum ile hizmet vermektedir. Vikipedi

Mobil Uygulama Çok Yakında!

Direkt Servis uygulamasını yükle ve etrafındaki yetkili ve özel servisleri keşfet!

app PLATFORMLAR

AK Sigorta Hakkında

AK Sigorta, Türkiye genelinde yaygın yetkili servis ağı ile müşterilerine hizmet veren Sigorta markasıdır. Merkezi İstanbul, Türkiye’da olan şirket 01.01.1960 tarihinde tarafından kurulmuştur.

AK Sigorta servislerinin telefon, adres ve servis yorumlarına ulaşabileceğiniz yetkili servis listesini aşağıda bulabilirsiniz.

Müşteri memnuniyet oranı hakkında fikir edinmeniz için oluşturulmuş AK Sigorta servis yorumları kısmında her servise ait gerçek müşteri yorumlarına katkıda bulunabilir ve seçtiğiniz servisin telefon ve adres bilgilerine anında ulaşabilirsiniz.

AK Sigorta Türkiye pazarında güçlü bir Sigorta markasıdır. Sigorta sektöründe yüksek kalite standardını koruyan marka, geniş servis ağı ile rezervasyonu ve rezervasyonsuz periyodik bakım ve diğer servis hizmetlerini sunmakta ayrıca sunduğu tüm hizmetleri bağımsız kalite denetimi ile sürekli izlemektedir.

Türkiye genelinde hizmet veren marka, orijinal yedek parça desteği vermekte ve tüm hizmetleri için parça ve hizmet garantisi sunmaktadır. Garanti süresi içerisinde firmanın verdiği tüm hizmetlerden eksiksiz yararlanmak için garanti belgelerinizi saklamanızı öneririz. AK Sigorta markasına ait garanti belgelerinizi sitemizde profil oluşturarak, dijital ortamda rahatlıkla saklayabilirsiniz. Profilinizde yer alan garanti belgenizi dilediğiniz zaman, dilediğiniz yerden basılı belge halinde getirebilirsiniz.

AK Sigorta markası hakkında daha detaylı bilgi almak için AK Sigorta Türkiye sayfasını ziyaret edebilirsiniz: www.aksigorta.com.tr

AK Sigorta

AK Sigorta ait servis bulunamamıştır.

AK Sigorta hakkında yorum bırakmak için giriş yap!

AK Sigorta Yorumları (0)

AK Sigorta servisleri hakkında yorum bulunamadı! İlk yorumu siz bırakın.