AIG Sigorta
  • Kuruluş Tarihi10.01.1919
  • Kuruluş YeriŞanghay, Çin Halk Cumhuriyeti
  • KurucularCornelius Vander Starr
  • CEOPeter D. Hancock

AIG Sigorta, yaklaşık 100 yıllık deneyimi ve ürün çeşitliliği ile sigortacılık alanında öncü kuruluştur. Dünya genelinde 130'dan fazla ülkede 60.000'den fazla çalışanı ile 88 milyondan fazla müşteriye hizmet veren AIG, her iş gününde 120 milyon USD’ye yakın hasar ödemesi yapan, ticari ve bireysel alanda 500'ü aşkın ürün ve hizmet paketi ile çalışmalarına devam eden global bir firmadır.

Mobil Uygulama Çok Yakında!

Direkt Servis uygulamasını yükle ve etrafındaki yetkili ve özel servisleri keşfet!

app PLATFORMLAR

AIG Sigorta Hakkında

AIG Sigorta, Türkiye genelinde yaygın yetkili servis ağı ile müşterilerine hizmet veren Sigorta markasıdır. Merkezi Şanghay, Çin Halk Cumhuriyeti’da olan şirket 10.01.1919 tarihinde Cornelius Vander Starr tarafından kurulmuştur.

AIG Sigorta servislerinin telefon, adres ve servis yorumlarına ulaşabileceğiniz yetkili servis listesini aşağıda bulabilirsiniz.

Müşteri memnuniyet oranı hakkında fikir edinmeniz için oluşturulmuş AIG Sigorta servis yorumları kısmında her servise ait gerçek müşteri yorumlarına katkıda bulunabilir ve seçtiğiniz servisin telefon ve adres bilgilerine anında ulaşabilirsiniz.

AIG Sigorta Türkiye pazarında güçlü bir Sigorta markasıdır. Sigorta sektöründe yüksek kalite standardını koruyan marka, geniş servis ağı ile rezervasyonu ve rezervasyonsuz periyodik bakım ve diğer servis hizmetlerini sunmakta ayrıca sunduğu tüm hizmetleri bağımsız kalite denetimi ile sürekli izlemektedir.

Türkiye genelinde hizmet veren marka, orijinal yedek parça desteği vermekte ve tüm hizmetleri için parça ve hizmet garantisi sunmaktadır. Garanti süresi içerisinde firmanın verdiği tüm hizmetlerden eksiksiz yararlanmak için garanti belgelerinizi saklamanızı öneririz. AIG Sigorta markasına ait garanti belgelerinizi sitemizde profil oluşturarak, dijital ortamda rahatlıkla saklayabilirsiniz. Profilinizde yer alan garanti belgenizi dilediğiniz zaman, dilediğiniz yerden basılı belge halinde getirebilirsiniz.

AIG Sigorta markası hakkında daha detaylı bilgi almak için AIG Sigorta Türkiye sayfasını ziyaret edebilirsiniz: https:www.aig.com.tr

AIG Sigorta

AIG Sigorta ait servis bulunamamıştır.

AIG Sigorta hakkında yorum bırakmak için giriş yap!

AIG Sigorta Yorumları (0)

AIG Sigorta servisleri hakkında yorum bulunamadı! İlk yorumu siz bırakın.