Elektronik

Acura Sağlık Servis

0 yorum
0.0
Acura Sağlık
  • Kuruluş Tarihi01.01.1992
  • Kuruluş Yeriİstanbul, Türkiye

Biz Acura ailesi olarak her işin başı sağlık felsefesinden yola çıkarak 15 yılı aşkın bir süredir sağlıklı bir yaşamın yeni yollarını aramaktayız. 1992 yılında kurulan firmamız dinamik ve deneyimli kadrosu ile yurtiçi ve yurt dışında yatırımlar yaparak sağlık sektöründe ilklere imza atmış ve bu vesile ile yeni bir pazar anlayışını ortaya koymuştur.

Mobil Uygulama Çok Yakında!

Direkt Servis uygulamasını yükle ve etrafındaki yetkili ve özel servisleri keşfet!

app PLATFORMLAR

Acura Sağlık Hakkında

Acura Sağlık, Türkiye genelinde yaygın yetkili servis ağı ile müşterilerine hizmet veren Elektronik markasıdır. Merkezi İstanbul, Türkiye’da olan şirket 01.01.1992 tarihinde tarafından kurulmuştur.

Acura Sağlık servislerinin telefon, adres ve servis yorumlarına ulaşabileceğiniz yetkili servis listesini aşağıda bulabilirsiniz.

Müşteri memnuniyet oranı hakkında fikir edinmeniz için oluşturulmuş Acura Sağlık servis yorumları kısmında her servise ait gerçek müşteri yorumlarına katkıda bulunabilir ve seçtiğiniz servisin telefon ve adres bilgilerine anında ulaşabilirsiniz.

Acura Sağlık Türkiye pazarında güçlü bir Elektronik markasıdır. Elektronik sektöründe yüksek kalite standardını koruyan marka, geniş servis ağı ile rezervasyonu ve rezervasyonsuz periyodik bakım ve diğer servis hizmetlerini sunmakta ayrıca sunduğu tüm hizmetleri bağımsız kalite denetimi ile sürekli izlemektedir.

Türkiye genelinde hizmet veren marka, orijinal yedek parça desteği vermekte ve tüm hizmetleri için parça ve hizmet garantisi sunmaktadır. Garanti süresi içerisinde firmanın verdiği tüm hizmetlerden eksiksiz yararlanmak için garanti belgelerinizi saklamanızı öneririz. Acura Sağlık markasına ait garanti belgelerinizi sitemizde profil oluşturarak, dijital ortamda rahatlıkla saklayabilirsiniz. Profilinizde yer alan garanti belgenizi dilediğiniz zaman, dilediğiniz yerden basılı belge halinde getirebilirsiniz.

Acura Sağlık markası hakkında daha detaylı bilgi almak için Acura Sağlık Türkiye sayfasını ziyaret edebilirsiniz: www.www.acura.com.tr

Acura Sağlık Servisleri

Acura Sağlık hakkında yorum bırakmak için giriş yap!

Acura Sağlık Servis Yorumları (0)

Acura Sağlık servisleri hakkında yorum bulunamadı! İlk yorumu siz bırakın.