Elektronik

Acer Servis

0 yorum
0.0
Acer
  • Kuruluş Tarihi01.01.1976
  • Kuruluş YeriHsinchu, Çin Cumhuriyeti
  • KurucularStan Shih, Carolyn Yeh
  • CEOJason Chen

Acer, Tayvan merkezli bir bilgisayar ve donanım üreticisi. HP ve Dell'in ardından 2009 yılının dördüncü çeyreği itibariyle dünyanın en büyük 3. bilgisayar üreticisidir. Vikipedi

Mobil Uygulama Çok Yakında!

Direkt Servis uygulamasını yükle ve etrafındaki yetkili ve özel servisleri keşfet!

app PLATFORMLAR

Acer Hakkında

Acer, Türkiye genelinde yaygın yetkili servis ağı ile müşterilerine hizmet veren Elektronik markasıdır. Merkezi Hsinchu, Çin Cumhuriyeti’da olan şirket 01.01.1976 tarihinde Stan Shih, Carolyn Yeh tarafından kurulmuştur.

Acer servislerinin telefon, adres ve servis yorumlarına ulaşabileceğiniz yetkili servis listesini aşağıda bulabilirsiniz.

Müşteri memnuniyet oranı hakkında fikir edinmeniz için oluşturulmuş Acer servis yorumları kısmında her servise ait gerçek müşteri yorumlarına katkıda bulunabilir ve seçtiğiniz servisin telefon ve adres bilgilerine anında ulaşabilirsiniz.

Acer Türkiye pazarında güçlü bir Elektronik markasıdır. Elektronik sektöründe yüksek kalite standardını koruyan marka, geniş servis ağı ile rezervasyonu ve rezervasyonsuz periyodik bakım ve diğer servis hizmetlerini sunmakta ayrıca sunduğu tüm hizmetleri bağımsız kalite denetimi ile sürekli izlemektedir.

Türkiye genelinde hizmet veren marka, orijinal yedek parça desteği vermekte ve tüm hizmetleri için parça ve hizmet garantisi sunmaktadır. Garanti süresi içerisinde firmanın verdiği tüm hizmetlerden eksiksiz yararlanmak için garanti belgelerinizi saklamanızı öneririz. Acer markasına ait garanti belgelerinizi sitemizde profil oluşturarak, dijital ortamda rahatlıkla saklayabilirsiniz. Profilinizde yer alan garanti belgenizi dilediğiniz zaman, dilediğiniz yerden basılı belge halinde getirebilirsiniz.

Acer markası hakkında daha detaylı bilgi almak için Acer Türkiye sayfasını ziyaret edebilirsiniz: www.acer.comactrTRcontenthome

Acer Servisleri

Acer hakkında yorum bırakmak için giriş yap!

Acer Servis Yorumları (0)

Acer servisleri hakkında yorum bulunamadı! İlk yorumu siz bırakın.